Waluta

Kategorie

Nowe produkty

Swarovski 1122 Rivoli SS29 Violet F 2szt

Swarovski 1122 Rivoli SS29 Amethyst F 2szt

Swarovski 1122 Rivoli SS29 Amethyst F 2szt

Swarovski 6106 Migdał 16mm Capri Blue AB

Swarovski 6106 Migdał 16mm Majestic Blue

Swarovski 6106 Migdał 16mm Majestic Blue

Swarovski 6106 Migdał 22mm Blue Zircon CAL

Swarovski 6106 Migdał 22mm Majestic Blue

Swarovski 6106 Migdał 22mm Majestic Blue //...

Wszystkie nowe produkty

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter

W 2010 roku firma GEM SILVER. PL uruchomiła serwis internetowy www.gemsilver.pl będący częścią projektu systemu informacji i zaopatrzenia firm jubilerskich, artystów tworzących biżuterię, twórców hand-made, projektantów i wszystkich związanych z branżą jubilerską.

Oferta sklepu internetowego to półfabrykaty srebrne (łańcuch w metrażu, kulki, owale, zapięcia do łańcuszków, bigle, bazy do produkcji kolczyków, rurki i wiele innych), kamienie jubilerskie i użytkowe (kamienie do produkcji biżuterii, ozdób oraz odzieży firmy Swarovski AG : CRYSTALLIZED ™ - Swarovski Elements, kamienie naturalne i syntetyczne), akcesoria i narzędzia dla jubilerów oraz wiele innych półproduktów i produktów przydatnych przy projektowaniu i tworzeniu biżuterii.

Szczególnymi towarami w ofercie są:- bigle angielskie, w tym wzory przystosowane do szybkiego montażu z kamieniami CRYSTALLIZED ™ – Swarovski Elements lub Preciosa.- kamienie Swarovski Elements – będące jednym z podstawowych towarów, znajdują zastosowanie przy produkcji biżuterii masowej, artystycznej, w projektach ozdób, czy w ozdabianiu materiałów tekstylnych. Wyjątkową dziedziną ich zastosowania jest biżuteria i moda ślubna – dzięki różnorodności efektów i kolorów.

Firma prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem serwisu Allegro.pl. Nasze komentarze i aukcje można obejrzeć pod adresem:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=17099289