Waluta

Kategorie

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Podatek 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Podano ceny brutto (z VAT)

Realizuj zamówienie

eBiuletyn-Newsletter

W 2010 roku firma GEM SILVER. PL uruchomiła serwis internetowy www.gemsilver.pl będący częścią projektu systemu informacji i zaopatrzenia firm jubilerskich, artystów tworzących biżuterię, twórców hand-made, projektantów i wszystkich związanych z branżą jubilerską.

Oferta sklepu internetowego to półfabrykaty srebrne (łańcuch w metrażu, kulki, owale, zapięcia do łańcuszków, bigle, bazy do produkcji kolczyków, rurki i wiele innych), kamienie jubilerskie i użytkowe (kamienie do produkcji biżuterii, ozdób oraz odzieży firmy Swarovski AG : CRYSTALLIZED ™ - Swarovski Elements, kamienie naturalne i syntetyczne), akcesoria i narzędzia dla jubilerów oraz wiele innych półproduktów i produktów przydatnych przy projektowaniu i tworzeniu biżuterii.

Szczególnymi towarami w ofercie są:- bigle angielskie, w tym wzory przystosowane do szybkiego montażu z kamieniami CRYSTALLIZED ™ – Swarovski Elements lub Preciosa.- kamienie Swarovski Elements – będące jednym z podstawowych towarów, znajdują zastosowanie przy produkcji biżuterii masowej, artystycznej, w projektach ozdób, czy w ozdabianiu materiałów tekstylnych. Wyjątkową dziedziną ich zastosowania jest biżuteria i moda ślubna – dzięki różnorodności efektów i kolorów.

Firma prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem serwisu Allegro.pl. Nasze komentarze i aukcje można obejrzeć pod adresem:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=17099289